ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Biżuteria dla mężczyzn – jakim sposobem ją kupić?

Handmade, innymi słowy sztuka wyrabiania biżuterii ręcznie. Dlaczego od pewnego czasu tak kultowa jest biżuteria wykonywana samemu? Przede wszystkim jest innowacyjna. Biżuteria kupowana w sklepach nieraz ma ten defekt, że jesteśmy w stanie spotkać osobę, jaka ma coś identycznego jak my i przeżyć nierozkoszne zaskoczenie, jeżeli ubóstwiamy być oryginalni. Biżuteria wyrabiana samemu niekoniecznie musi być robiona ze sznureczków, paciorków czy koralików. Twórcy, przeważnie są to młode osoby, doszli już do takiej wprawy, iż przetapiają miedź, złoto lub srebro tworzą swoje kształty.

Przede wszystkim upodobali sobie wytwarzanie broszek, ochoczo robię też kolczyki. Niekoniecznie nauczyli się tego sami. Rosnąca popularność tego typu biżuterii wprawiła w ruch organizowanie wszystkich warsztatów w tej dyscyplinie. Co więcej w kilku miastach w naszym kraju dwa razy do roku jest organizowany nadzwyczajny targ biżuterii Handmade, gdzie twórcy zakupić mogą też składniki i części niezbędne do prowadzenie własnej aktywności.

Stale rewelacyjnie się sprzedaje. Wbrew pozorom ceny są nadzwyczaj przystępne. To atrakcyjna opcja także dla mężczyzn – bransoletka męska. Biżuteria utrzymywana w stylu vintage nie każdemu musi przypaść do gustu. Kierowana do specyficznego grona odbiorców, którzy nie boją się eksperymentować z modą. Naszyjniki, pierścionki, bransoletki, zegarki. Szczególnie zegarki na cienkim pasku, z małą tarczą, delikatne, lecz noszone tak, żeby nie niknęły pośród pozostałej biżuterii na nadgarstkach. Na czym bazuje fenomen ozdób w stylu vintage? Naprowadzają na myśl biżuterie odziedziczoną po babci.

Niejednokrotnie nie trzeba wybierać się po nią do sklepów, tylko poszukać pośród rodzinnych pamiątek na strychu bądź w zakamarkach. Jakim sposobem najbardziej na miejscy w tym stylu są wszelkie koronki, kokardki, złota biżuteria specjalnie, optycznie „postarzana”. Długie wisiorki zakończone śladowym portrecikiem lub też kamieniem. Ponadto wszystkie możliwe motywy kwiatowe. Precjoza vintage nie musi pasować do reszty stroju. Ma być na pierwszym miejscu i znamiennie się wyróżniać nadając niepowtarzalnego wyglądu i nieszablonowości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY