ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Choroby z jakimi można skierować się do renomowanej poradni endokrynologicznej

Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej jaką zarządza profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do realizacji, gdyż ekspert taki posiada duże doświadczenie w onkogenetyce i ciągle kształci się w tym zakresie. Kiedy w takim razie tylko endokrynolog elbląg znajdzie przesłanki do przeprowadzania badania, to można spodziewać się, że zajmie się tym. Poradnia oferuje w takim razie usługi w obrębie profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia schorzeń układu wewnątrzwydzielniczego.

Diagnozowanie oraz leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się na podstawie nowoczesnych standardów. Jest to znaczące, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się powodem licznych chorób. Specjalista po wnikliwej rozmowie zapisze pakiet badań z wykorzystaniem jakich można liczyć na trafną diagnozę. Jeżeli okaże się to potrzebne, zlecone będą również badania genetyczne dla par zmagających się z bezpłodnością albo dla osób pozostających w grupie prawdopodobieństwa zachorowania na raka.

Diagnostyka genetyczna wykonana będzie też po uzyskaniu wyników badań. Wówczas specjalista może powziąć decyzję odnośnie planowanego leczenia. Specjalista nawiązał współpracę z Warsaw Genomics, gdzie może zlecić pełen pakiet badań genetycznych. Dokładne testy opierają się na dokonaniach światowych. Jeżeli odkryte zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podejmować czynności które zabezpieczają przed chorobą albo pozwalające je leczyć.

Można też otaczać wsparciem lekarskim dzieci chorego, pozostające w obrębie ryzyka. Innego rodzaju spotkania dotyczą takich przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Żeby zapisać się na wizytę wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY