ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Co zawiera wózek reanimacyjny? Jaki rodzaj wózka wybrać?

Masz w planach w najbliższym zakup wózka do reanimacji? Nie wiesz jeszcze jaki typ wózka reanimacyjnego wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy wyborze wózka do reanimacji? Możemy ci zaoferować naszą pomoc. Nasza firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego czy aparatury medycznej wiele typów wózków medycznych. Jeśli chcesz poznać ofertę cenową wózków reanimacyjnych z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy przygotują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem standardowym. Jeśli szukasz opcji tego produktu określ jakie elementy z wyposażenia opcjonalnego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie podstawowe wózka.

Większość wózków reanimacyjnych oferowanych do placówek medycznych składa się z 2elementów. Pierwszy z nich to szafka wózka. W tej sferze klient określa ilość szuflad jaką chce użytkować. Znaczna większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności wystarcza do przechowywania elementów potrzebnych do reanimacji. Podstawowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – bardzo często z możliwością regulacji wysokości, obrotowąpółkę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają również kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Oprócz tego z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Ponadto wózek posiada na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka do reanimacji powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wyposażenia wózka osób niepowołanych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz czy inne rozwiązania np.:zamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada dużą ofertę wyposażenia szpitali. W ofercie można znaleźć sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dystrybutor może zając się całościowym wyposażeniem sal szpitalnych ale i całych obiektów medycznych. Decyzja zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To klient decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta prowadzimy z nim dialog aby zaoferować opcje dodatkowe odrębnego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Następnym krokiem jest sporządzenie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem lub przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY