ARTYKUŁ SPONSOROWANY Dom, Ogród

Ekspresy Jura – dlaczego są tak popularne wśród wielbicieli kawy

Osoby lubiące dobrą kawę na pewno świetnie znają Ekspresy Jura. Producent ten cieszy się dużą popularnością wśród miłośników tego wspaniałego napoju, a na renomę pracował przez długie lata. Firma Jura została założona prawie sto lat temu, a dokładnie w 1931 roku. Przez całą swoją historię prowadzi wyłącznie produkcję ekspresów do kawy, mając dzięki temu w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. I doświadczenie to ma przełożenie na każdy produkt, czy będzie to malutki domowy ekspres, czy też potężne urządzenie mające dać sobie radę z całym biurem.

W każdym takim przypadku Ekspres Jura ma w sobie komponenty najwyższej jakości, gwarantujące doskonałą jakość przygotowywanych napojów. Jednym z ciekawszych rozwiązań, jakie stosuje producent, jest młynek Aroma. Zrobiony ze specjalnej, bardzo mocnej stali świetnie sobie radzi z ziarnami o różnej twardości a dodatkowo regulować w nim można to, jak kawa ma być grubo zmielona.

Ekspres Jura e8 może także zawierać inne patenty, takie jak na przykład udoskonaloną jednostkę zaparzającą, specjalne filtry nie wymagające odkamieniania czy też technologię udoskonalonej piany. Wszystko to sprawia, że każda kawa przyrządzona przez ekspres Jura ENA będzie smakowała wyśmienicie. Z urządzeń tych zadowoleni powinni być zarówno miłośnicy klasycznych smaków, jak również ci, którzy wolą cappuccino lub latte macchiato. Poza dobrymi parametrami i wysoką niezawodnością ekspresy Jura cechują się dodatkowo nowoczesną, elegancką stylistyką, wyróżniającą się zdecydowanie pośród konkurencji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY