ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Elegancka biżuteria marki Pandora w sklepie Amber Collection

Amber Collection to sklep oferujący imponujące kolekcje biżuterii. Zakupy można zrobić tak samo w sklepach stacjonarnych, w Słupsku, Kołobrzegu i w Koszalinie, jak i w sklepie online. W sklepie znajdują się jedynie te produkty, jakie wywodzą się z nowych kolekcji, czyli klientki i klienci dla których istotne są najnowsze trendy będą usatysfakcjonowani z tego, co jest dla nich udostępnione. Wyróżnikiem Amber Collection jest również to, że mimo nowoczesnego ukierunkowania biżuteria będzie nawiązywała do posiadanych pierwotnych znaczeń. Można w tym zauważyć zafascynowanie naturą, symboliką oraz minimalizmem.

Oryginalne wzory, dbałość o utrzymanie szczegółów, wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz ręczne wykończenia sprawiają, że klienci mają świadomość, że w tym punkcie sprzedaży mogą robić perfekcyjne zakupy i wcale nie będą rozczarowani. Klientki Amber Collection to głównie kobiety delikatne, dostrzegające piękno w prostocie i zamierzające podkreślić własną osobowość dodatkami, jakie zakładają na co dzień. W sklepie udostępniona jest ekskluzywna kolekcja dla panów, sprawiająca że każdy mężczyzna czuje się wyjątkowy. Osoby prowadzące punkt sprzedaży na bieżąco obserwują co dzieje się w branży i są idealnie ukierunkowane. Dlatego też umieją dostosować propozycję katalogową do rodzimego rynku biżuterii.

Uczestnictwo w targach branżowych daje okazję w Amber Collection zachować międzynarodowy poziom. Asortyment obejmuje: biżuterię złotą, biżuterię srebrną z bursztynem bałtyckim, jak i biżuterię od tak rozpoznawalnych zagranicznych firm jak: PANDORA, GUESS, CALVIN KLEIN, SWAROVSKI, NOMINATION, czy OEUR DE LION. Stali klienci z chęcią kupują w outlecie i w dziale z rabatami, ponieważ mają świadomość, że będą mieć wgląd wyłącznie do tego, co wyróżnia najwyższa jakość wykonania. Biżuteria, jaką można kupować to: zegarki, bransoletki, pierścionki, kolczyki, naszyjniki, łańcuszki, kolie, breloki, spinki, zawieszki, broszki, jak i komplety biżuterii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY