ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

JAK DBAĆ O RZĘSY?

Udany makijaż niezaprzeczalnie wiąże się z rozświetleniem oczu, co wymaga zatem wiedzy na temat wykonania makijażu, a przede wszystkim dbania o różne partie, które są brane pod uwagę przy upiększaniu twarzy, w szczególności rzęsy. Rzeczywiście, dbanie o rzęsy może nadać spojrzeniu nieco więcej intensywności i głębi, a przede wszystkim je wysublimować.

Jednak wiele kobiet ma tendencję do nieprzywiązywania wagi do swoich rzęs, a nawet jeśli niektórzy by się nad tym zastanowili, zwykle traktują to bardzo źle. Postanowiłam więc dać Wam dwie lub trzy wskazówki, jak pielęgnować rzęsy, które w znacznie większym stopniu niż myślicie, są podstawowym atutem kobiecej urody.

DOBRE ŚRODKI. Najlepszym sposobem na dbanie o rzęsy jest wyrobienie sobie w stosunku do nich kilku dobrych nawyków, aby zapewnić im dobrą kondycję na co dzień.

MAKIJAŻ I USUWANIE MAKIJAŻU

Niezależnie od tego, czy chodzi o makijaż, czy demakijaż z rzęs, ważne jest, aby robić to z największą delikatnością, jednocześnie przywiązując dużą wagę do różnych produktów używanych za każdym razem. Na przykład do makijażu radzę wybierać produkty miękkie i naturalne, jednocześnie starając się unikać w jak największym stopniu produktów ciężkich i agresywnych, takich jak wodoodporne tusze do rzęs, które mogą mieć degradujący wpływ na rzęsy.

Przy demakijażu powtarzam moją radę dotyczącą doboru produktów, dodając, że będziesz musiała postępować lekkimi gestami, przechodząc od bazy do końcówek. W razie potrzeby użyj bawełnianego wacika, a jeśli znasz wyrażenie „głaskanie w kierunku wzrostu włosów”, to teraz jest idealny czas, aby przećwiczyć go na swoich rzęsach.

SZCZEGÓLNA PIELĘGNACJA RZĘS

Czy zauważyłaś troskę i czas, jaki najczęściej poświęcasz swoim włosom? Cóż, powiem Ci, że Twoje rzęsy zasługują na taką samą uwagę. Rzeczywiście, rzęsy mają te same cechy co włosy, a te ostatnie mogą ulec zniszczeniu, jeśli nie zostaną odpowiednio pielęgnowane. Warto zatem zadbać o ich regularną pielęgnację, np. rewitalizującym serum do rzęs, czy po prostu olejem rycynowym (palma-christi), który jest produktem naturalnym i bardzo odżywczym, który przywróci im koloryt. Więcej na stronie https://jaw.pl/2022/03/odzywka-do-rzes-sposob-na-dlugie-i-geste-rzesy/

ZŁE GESTY

Jeśli jesteś przyzwyczajona do używania wodoodpornych tuszów do rzęs, powinnaś przede wszystkim unikać zbyt częstego pocierania oczu. Jeśli nie możesz oprzeć się pokusie, polecam zrobić to bardzo delikatnie. Po prostu dlatego, że ten rodzaj tuszu do rzęs ma tendencję do twardnienia rzęs, co wiąże się z możliwym ryzykiem ich złamania.

Przede wszystkim unikaj makijażu rzęs przed użyciem zalotki. Raczej powinno być odwrotnie. Pamiętaj też, aby używać go prawidłowo, aby nie poparzyć rzęs.

Unikaj niezdrowego stylu życia, zwłaszcza żywieniowego. Rzeczywiście, zarówno włosy, jak i rzęsy potrzebują wielu witamin (D i B), aby być zdrowym, więc upewnij się, że odżywiasz się tak zdrowo, jak to możliwe.

O CZYM PAMIĘTAĆ?

Na pewno zrozumiałaś, że dbanie o rzęsy wymaga odpowiedniej kosmetyki, ale przede wszystkim regularnej pielęgnacji. Ważne jest również, aby zrozumieć i stosować nakazy i zakazy podczas przyjmowania zdrowej diety.

Oto dla mnie porady wizażystki, które mogę udzielić, jak dbać o rzęsy. Mając nadzieję, że przeczytałeś je do końca i że będą dla Ciebie przydatne, w związku z tym umówię Cię jak najszybciej na inne wskazówki.

WZMACNIACZE RZĘS: 4 WSKAZÓWKI, ABY MIEĆ HELL LASHES. Wygląd jest uwodzicielskim atutem kobiety par excellence. Dajemy Ci wszystkie wskazówki, jak wzmocnić rzęsy i wyglądać jak łania, w każdych okolicznościach! Dopasowane zabiegi, masaże, odpowiednia dieta… Co Twoim zdaniem zrobić, aby mieć długie, lśniące i pełne rzęsy?Do czego służą rzęsy?Rzęsy spełniają 3 główne funkcje. Idą :

Dodaj intensywności swojemu wyglądowi. Oczami możemy odczytać wiele wyrazów na twarzy człowieka: zdziwienie, zdumienie, radość… Bez rzęs nasze spojrzenie nie byłoby takie samo. Chroń swoje oko przed agresją zewnętrzną. W przypadku wiatru, zimna, kurzu lub zanieczyszczeń, oczy są na pierwszej linii frontu… Bezwzględnie potrzebują ochrony, aby nie zostały naruszone.

Uwodzą: rzęsy dodają naszej twarzy uroku.

Kto nie marzył o długich rzęsach podkreślających wygląd? Tusz do rzęs wydaje się być idealnym sprzymierzeńcem, ale są też inne triki, aby wzmocnić rzęsy i uzyskać wygląd, za który można umrzeć.

1-Masuj rzęsy

Być może tego nie zgadłeś, ale robiąc sobie małe masaże, wzmocnisz swoje rzęsy, jednocześnie pomagając im szybciej rosnąć. Ale uważaj, aby nie zrobić tego z każdym produktem. Możesz użyć wazeliny, która ma właściwości zbliżone do oleju rycynowego lub z odpowiednią odżywką do rzęs.

2- Wybierz odpowiednią dietę

Jeśli chcesz naturalnie zapuszczać rzęsy, musisz spożywać odpowiednie pokarmy. Spożywając produkty bogate w witaminę H, B czy B8, takie jak sardynki, orzechy, a nawet żółtko jajka, sprawisz, że Twoje rzęsy będą rosły szybciej, jednocześnie lekko je wzmocnisz. Aby uzyskać optymalne wyniki, możesz również jeść białko sojowe, ryby lub zielone warzywa. Niekoniecznie tego podejrzewamy, ale wiadomo, że witaminy C i E wzmacniają rzęsy.

3- Znajdź odpowiedni tusz do rzęs

Aby mieć piękne rzęsy, musisz mieć odpowiednią masacarę! Taki, który się nie pakuje i który wysublimuje Twój look. Ale uważaj, masacara to prawdziwe gniazdo bakterii. Pędzelkę należy myć papierowym ręcznikiem co 10 dni, a tusz do rzęs zmieniać co miesiąc.

4- Użyj odpowiednich produktów

Aby wzmocnić swoje rzęsy, nie możesz użyć byle jakiego produktu! Kontur oka to obszar wrażliwy, wymaga odpowiedniej pielęgnacji.Postaw na Intensywną Regenerację Oka.Prawdziwy zabieg 4 w 1, ten zabieg wygładzi kontur oka, jednocześnie redukując drobne linie i zmarszczki, nawilżając skórę i wzmacniając rzęsy. W rezultacie uzyskasz wspaniały wygląd, jednocześnie pielęgnując kontur oczu.

Na dokładnie oczyszczoną i oczyszczoną skórę nanieść rano i/lub wieczorem niewielką ilość produktu z orzecha laskowego na czubek palca i wklepać nieruchomą powiekę od wewnętrznej strony oka na zewnątrz. Z nadwyżką umieść produkt pod frędzlami rzęs i delikatnie unieś się wzdłuż rzęs od dołu do góry. Dzięki temu Twoje rzęsy będą podkręcone w mgnieniu oka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY