ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja, Transport

Jakim sposobem odkryć idealny kemping?

Mówiąc o wakacjach, z trudem wyobrazić sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Doskonałe wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, czyli wioska, jaka dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, należałoby nadmienić, iż na tle innych ten faworyzuje się długą plażą oraz fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści mogą korzystać z zespołu basenów, który pozostał oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – kochają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane przede wszystkim z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie obszerną popularnością radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki bezsprzecznie wzbudza wiele emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on albowiem dużo wrażeń. Właśnie w tym miejscu znajduje się dużo kortów tenisowych, jakie są równie atrakcyjne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, interesująca pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, ponieważ właśnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to raduje się obecnością nadzwyczaj czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz centrum kempingowe. To właśnie ona od dawien dawna przyciąga podróżników nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom wiele różnych basenów. Są one przeznaczone zarówno dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi lub ewentualnie słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą można się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą renomą wśród podróżników z wielu krajów, w przeróżnym wieku. Imponujący pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a także profesjonalny sposób na szaleństwa z paczką znajomych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY