ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Pies musi mieć lidera – szkolenie psów

Nie musisz nigdy uderzyć czworonoga z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, że pies ma prawo się ciebie bać i posłuszeństwo rodzi się wówczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, jednakowoż to jest absolutnie przeciwne w rezultatach dla efektywnego szkolenia psów każdego rodzaju. By efektywnie szkolić czworonoga musisz przyuczyć się zrozumieć, Jakim sposobem pies myśli – szkolenie psów mokotów. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich istota. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia pieska, jest to absolutnie konieczne posiadać lidera. Taki lider podejmuje decyzje i utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co trzeba zrobić, by zrozumieć, Chyba że jesteś psem alfa lub twój pies będzie alfa – lider, w owym czasie inaczej się to będzie rozkładać. On może wtenczas warczeć i warczeć, ponieważ jak inaczej mógłby przedstawić innym, że jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

W związku z tym w głównej mierze trzeba wiedzieć, iż on chce zaakcentować swoją pozycję, jakkolwiek to ty masz być jego liderem – okaż mu to, jednak nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, który zrozumie pies.

Gdy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam oraz stój nad nim, mówiąc nie. Silnie trzymaj oraz silnym głosem mów nie. Jedyną kwestią, która się liczy, to jest ton głosu- musi być zdecydowany. Kolejną rzeczą do zrobienia jest pokazać mu, co jest prawidłowe i jakie zachowanie jest należyte. Kiedy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to dobry pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY