ARTYKUŁ SPONSOROWANY Biznes, Finanse

Pożyczki pod zastaw nieruchomości firmowej – dlaczego się opłaca

Metod na pozyskanie środków finansowych przez firmy jest naprawdę dużo. Jednym z nich są pożyczki pod zastaw, jakie w porównaniu z tradycyjnymi kredytami bankowymi mają liczne zalety. Pożyczki takie niejednokrotnie są oferowane przez różnego rodzaju finansowe instytucje, które działają znacznie elastyczniej niż zwykłe banki, i przeważnie też mają mniej wymagań. Przy kredytach bankowych niekiedy czekać trzeba nawet kilka tygodni na jego wypłatę.

Pożyczka pod zastaw firmowej nieruchomości jest udzielana dużo sprawniej, niekiedy nawet przez jeden dzień, co w wielu przypadkach ma ogromne znaczenie, ponieważ pozwala zachować płynność finansową. Podmioty udzielające pożyczek inaczej niż zwykłe banki będą podchodzić do tematu zdolności kredytowej. Ważny jest oczywiście profil prowadzonej działalności a także cel przyznania środków, lecz największą rolę odgrywa zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Dość ciekawie przedstawiają się także koszty obsługi.

Co oczywiste trzeba się liczyć z tym, że finansowanie pod zastaw przez niezależne finansowe instytucje może trochę więcej kosztować niż to, co oferują banki, ale różnice z reguły nie są duże. Przeważnie nie stosuje się również się jednego cennika, a każdy z przypadków jest wyceniany indywidualnie, w zależności od kwoty pożyczki oraz wartości zastawianej nieruchomości. Sporo informacji na ten temat znajdzie się pod adresem https://podzastaw.biz/pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci, można tam też złożyć wniosek o taką pożyczkę i wybrać najlepszą spośród uzyskanych propozycji. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY