ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Rzetelna depilacja laserowa zrobiona w klinice urody Mona Lisa

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu ma miejsce w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z użyciem lasera VARILITE, zaliczanego do bardzo wszechstronnych przyrządów. Taka nieinwazyjna technika zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co zapewnia: bezzwłoczny efekt zamknięcia naczynek, satysfakcję klientów, bezinwazyjność oraz utrzymanie poziomu bezpieczeństwa.

Zrobione przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań bazuje na emisji wiązek energii przechodzącej na konkretną głębokość w strefy tkanki skórnej oraz częściowo jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadzi do zaciskania się i niszczenia naczynka krwionośnego. W rezultacie tych procesów metabolicznych naczynko zostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, które je otaczają, a potem całkowicie znika.

Dochodzi do zamknięcia rozszerzonych naczyń, redukcji ilości naczyniaków rubinowych a także obkurczenia rumienia. Innowacyjne urządzenie pozwoli na wykorzystanie podwojonej długości fali, co pozwala pozbywać się drobnych, jak i większych zmian naczyniowych. Każdorazowo właściwości lasera dopasowane są do spersonalizowanych oczekiwań klienta. Eksperci podejmą się domykania naczynek na dekolcie oraz na łydkach. Cennik razem z opisem zabiegu opublikowane są na stronie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY