ARTYKUŁ SPONSOROWANY Turystyka, Sport

Wakacyjny wypoczynek nad Bałtykiem – wynajmij kamper

Po ciężkim czasie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam wyjechać w czasie wakacji na zasłużony odpoczynek. Finanse nie pozwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam naszą najlepszą śliczną Polskę. Jako że wakacje oraz lato zdecydowałam się na polskie morze.

Jedni twierdzą, że jest to miejsce już przereklamowane, niemniej jednak ja zawsze wracam tam z gigantycznym sentymentem – szczególnie, iż dziś mamy możliwości przyczepa kempingowa. Pojechałam tam wraz ze swoim chłopakiem. Zawsze w czasie takich wyjazdów chcemy się czegoś dowiedzieć i zaznajomić dużo ciekawych miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, pewnie dziś dość atrakcyjną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie powinniśmy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień odpoczywaliśmy na plaży. To stworzona przez nas tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy tak właściwie z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy zobaczyć słynną latarnię nadmorską w Niechorzu. Kiedy tak właściwie weszliśmy na sam szczyt nie mogliśmy przestać podziwiać widoków! Piękne miejsce i przyciągająca okolica.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY