ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Zabezpieczenia oraz wystrój w domu na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Zabezpieczenia oraz wystrój w domu na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody na to, iż jest to inwestycja jakiej warto się podejmować. Posadzka na znajdującym się na dole pokładzie jest zabezpieczana mechanicznie, termicznie, akustycznie, a także antywilgociowo. Jej powierzchnię użytkową budują wysokiej jakości, wodoodporne winylowe panele na podłogę. W łazience można z kolei wyszukać zrobione z ceramiki płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczone są przed warunkami atmosferycznymi elewacją imitującą wysokiej jakości panele elewacyjne. Wszystkie ścianki od środka wyłożone są natomiast panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne również są nimi wykładane, a na dodatek pozostały wytłumiane dźwiękowo. Każdy dom na wodzie ma okna z polichlorku winylu, z dwoma szybami, zespolone z konstrukcją. Drzwi wejściowe na dziobie wyposażone są w zamek patentowy. Dach posiada odporne na deszcz zabezpieczenie i dostosowany jest elewacją do tarasu wypoczynkowego. Konstrukcja jaką posiada pływający dom jest zrobiona ze stali, zespawana oraz cynkowana ogniowo.

Podstawę stanowią natomiast solidne elementy wypornościowe, a więc 8 pływaków z polietylenu zamocowanych do konstrukcji zrobionej ze stali na dolnym pokładzie. Luksusowe domy na wodzie SHOGUN HOUSEBOAT to interesująca alternatywa dla osób, które nie zamierzają spędzać wakacji w obiekcie hotelowym lub chcą być rozdzielone od innych osób. Domy na wodzie są projektowane w oparciu o wysokie standardy, co mogą potwierdzić atesty i nabywcy mogą uwierzyć w to, że wybiorą najlepsze rozwiązanie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY