ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Zabieg botoksu wykonywany w bezpiecznych okolicznościach

Zabieg botoksu realizowany w bezpiecznych okolicznościach w Pure Aesthetic to jeden z innowacyjnych zabiegów z dyscypliny medycyny estetycznej. Traktowany jest on jako zabieg anti – aging. Przed każdym Botoks Lublin odbywa się wywiad z lekarzem. Rozmowa ma za zadanie zakwalifikować do przeprowadzenia interwencji medycznej. Pacjentki są poinformowane o efektach, wskazaniach i przeciwwskazaniach. Można również liczyć na otrzymanie późniejszej dokumentacji zdjęciowej, przed i po zabiegu. To ukazuje, że klinika to miejsce renomowane. Znieczulenie dopasowane jest na indywidualnych zasadach i zastosowane są jedynie sprawdzone urządzenia.

Dlatego można oczekiwać doskonałych efektów. W dodatku pacjenci mogą liczyć także liczyć na opiekę pozabiegową. Szczegółowy zarys udostępnionych zabiegów podany jest na witrynie www. To dokładnie botoks jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów, zarówno przez kobiety, jak i przez panów. Toksyna botulinowa pomaga wygładzić i spłaszczyć zmarszczki mimiczne. Podana w odpowiedni mięsień blokuje przekazywanie impulsów między nerwami a mięśniami. Takie oddziaływanie może trwać od czterech do sześciu miesięcy. Po podaniu botoksu mięsień rozluźnia się i skóra przestaje się marszczyć.

W rezultacie twarz prezentuje się młodziej oraz nadal naturalnie. Zabieg można powtórzyć co pół roku. Pacjenci zdecydowane są na niego, gdyż daje szybkie efekty i jest nieinwazyjny. Najczęstsze wskazania do jego wykonania to: zmarszczki mimiczne zwłaszcza w górnej części twarzy, okolica pomiędzy brwiami czyli tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza wokół ust, zmarszczki oraz fałdy na brodzie i szyi, a także opadające kąciki ust. Z użyciem botoksu wykonywane są także zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie zgrzytania zębami, obniżanie i wydłużenie brody, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości oraz poprawa uśmiechu dziąsłowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY