ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Duży dobór nagrobków klasycznych oraz nowoczesnych

Spory dobór nagrobków tradycyjnych oraz nowoczesnych to jeden z znaczących elementów rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Szczególnie natomiast kamieniarz ten realizuje zamówienia dotyczące pomników na zamówienie, wykonywanych na podstawie zamówień indywidualnych. W efekcie najbliżsi mają możliwość upamiętniać osoby zmarłe dokładnie w ten sposób, jak sobie zakładają. Oczywiście, GRANMAL udostępni także katalog odnoszący się do nagrobki kielce, z kolei zamawiający mogą zdecydować, czy będzie interesować ich wykonanie zlecenia spersonalizowanego.

Pomniki cmentarne z granitu i z marmuru udostępnione są w szerokiej gamie kolorów, a kamień na ich wykonanie sprowadzony jest z wielu miejsc na świecie. Na dodatek można również oczekiwać na ogromny dobór elementów ozdobnych: krzyży, tablic, napisów a także wzorów z kamienia. Sam producent nagrobków kielce oferuje doradztwo w zakresie doboru właściwego wzoru nagrobka, materiałów a także sposobu wykończenia.

Dodatkowo, już po zrealizowaniu zamówienia zamawiający uzyskają wiadomości na temat tego, w jaki sposób zadbać o płytę nagrobną. Pomniki wykonane przez GRANMAL wyróżnia niepowtarzalne wzornictwo, estetyka oraz spora troska o zachowanie detali. Z tego powodu na ich realizację zdecydowani są klienci nie tylko z Kielc, lecz również z innych miejscowości. Obszerna oferta firmy zawiera: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki eleganckie, nagrobki podwójne oraz rzeźby.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY