Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie i akustycznie pomieszczenia określonych budynków z otwartymi bramami albo przejściem na okres przewożenia towaru. Jest to niedrogi oraz jednocześnie wyjątkowo skuteczny sposób na podzielenie większych przestrzeni na małe sekcje. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów polichlorku winylu mających dużą odporność na oddziaływanie środków chemicznych, odpornych na zniszczenia mechaniczne. Są też nad wyraz uelastycznione.

Zleceniodawcy, jacy w podanej firmie chcą się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wyboru rozwiązania klasyczne a także wzmocnione. Wyjątkową propozycją w katalogu są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym IR oraz ultrafioletowym. Skuteczna ochrona przed stratą ciepła a także wnikaniem do środka obiektu chłodniejszego powietrza to największa zaleta zaprezentowanych kurtyn. Ponadto zapewniona jest również izolacja akustyczna, obniżająca znacząco poziom hałasu.

Zwykle więc taka kurtyna używana jest tam, gdzie można znaleźć sprzęty produkcyjne wytwarzające problematyczny hałas. Kurtyny wyprodukowane w podanej firmie wzorowo izolują wnętrza przed wilgotnością, opadami atmosferycznymi, a także pozostałymi, niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Na dodatek są blokadą dla pyłu, dymu, kurzu oraz oparów. Dzięki temu sprzęty znajdujące się w określonym pomieszczeniu przez dłuższy czas będą pracowały bezawaryjnie. Tego typu kurtyny zwykle zakłada się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych a także w dowolnych obiektach handlowych i usługowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój