Motoryzacja, Transport

Nietypowy przewóz sprzętów dowolnego typu jako przykładowa z głównych usług w firmie POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Odholowanie samochodów to główna z podstawowych usług, oferowana przez zakład POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Gwarantujący bezpieczeństwo oraz pewny przewóz pojazdów ma miejsce w wielu okolicznościach, kiedy jedynie posiadacz danego pojazdu potrzebuje pomocy, gdy auto ulegnie awarii bądź kiedy dojdzie do stłuczki komunikacyjnej.

Oferta każdorazowo przystosowana jest do wymagań zleceniodawcy, jak i w konkretnych okolicznościach. Asortyment, jakim dysponują pracownicy z pomoc drogowa 24h Lublin sprawdza się w różnych okolicznościach. Umożliwione jest także korzystanie z bezgotówkowego odholowania samochodu naruszonego, podczas gdy to przewóz taki opłacany jest przez pakiet ubezpieczeniowy odpowiedzialności cywilnej sprawcy kolizji. Eksperci z firmy informują poszkodowanego o tym, jakie prawa mu przysługują, jak i będą zajmować się w imieniu klienta negocjacjami z firmą ubezpieczeniową.

W efekcie etap usunięcia szkody odbywa się bezstresowo. Poszkodowany prędko zyska stosowną pomoc, a pojazd będzie przewieziony, na przykład na miejsce postojowe dla samochodów po wypadkach bądź do wskazanego warsztatu. Każdorazowo uczestnicy ruchu drogowego, którzy będą znajdować się w skomplikowanej okoliczności na drodze mają możliwość szybko dowiadywać się, co dzieje się z ich samochodem i na takiej przesłance rozplanować następne posunięcia. Kiedy wyjdzie na jaw, iż umożliwione jest przemieszczanie, to nie muszą przejmować się przewozem do zakładu zajmującego się naprawą samochodów.

+Reklama+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY