Oferta zdjęć ślubnych firmy Fani Zdjęć opracowana przez dwóch doświadczonych fotografów jest nad wyraz korzystna dla klientów. Mogą oni zdecydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola realizowana jest albowiem w ramach pakietu brązowego i pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny skrócony. Tutaj można oczekiwać na reportaż jaki trwa od momentu przygotowań do pierwszych 4 godzin wesela na sali.

Zleceniodawcy otrzymają 250 zdjęć, poddawanych wcześniej profesjonalnej obróbce. Reportaż będzie dla nich nagrywany na pendrive lub na płycie DVD. Otrzymuje się także 20 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym opakowaniu oraz fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg zrealizowana jest także poprzez reportaż ślubny poszerzony, a więc wykonany od przygotowań do oczepin. Obejmuje 500 fotografii, reportaż nagrany na pendrive, 50 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym opakowaniu a także album 20×30 centymetrów. Można również spodziewać się sesji ślubnej w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a dokładniej sesja ślubna zawsze ustalana jest indywidualnie, co do terminu i miejsca. Można decydować się również na sesję w górach lub nad morzem. Otrzymuje się minimum 30 zdjęć po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Wysokiej jakości wydruki będą doskonałą pamiątką na wiele lat. Aby ustalić kwestie szczegółowe wystarczy wypełnić formularz z witryny internetowej.

Fotografowie skontaktują się celem nawiązania współpracy. Zagwarantowane jest to, że finalnie dostanie się idealne zdjęcia ślubne, bardzo dobrze przekazujące klimat tego tak ważnego dnia. Wykonane fotografie uwzględnią bieżące trendy w fotografii. Uchwycone są chwile pełne emocji, wzruszeń, prezentujące nietuzinkowość danego eventu na doskonałym sprzęcie.Zleceniodawcy mogą też oczekiwać na archiwizację zdjęć przez okres pięciu lat.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój