ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Typy klimatyzatorów montowanych przez pracowników z zakładu AKLIM

Typy klimatyzatorów zakładanych przez ekspertów z zakładu AKLIM to: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, a także klimatyzatory kanałowe. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj będą zdecydowani kupujący, mają pewność, że chłodnictwo sklepowe lublin zrobione przez monterów, którzy będą znać się na tym idealnie. Klimatyzatory ścienne typu SPLIT złożone są z dwóch odrębnych jednostek, czyli jednostki wewnętrznej oraz agregatu.

Część wewnętrzna montowana jest w klimatyzowanych pomieszczeniach. Takie urządzenie idealnie sprawdzi się w niedużych pomieszczeniach, czyli w domach, mieszkaniach oraz w niewielkich obiektach biurowych. Klimatyzatory SPLIT mogą występować w wersji schładzająco. Klimatyzatory podsufitowe mają podobny sposób montażu, aczkolwiek mogą zostać zlokalizowane poziomo pod sufitem.

Taki rodzaj wprowadza do pomieszczenia świeższe powietrze, rozprowadzone tuż pod powierzchnią sufitu. Taki montaż klimatyzacji Lublin wliczany jest również do mało inwazyjnych. Klimatyzatory kasetonowe zakładane są w sufitach podwieszanych. Dlatego domagają się przestrzeni między sufitem a stropem. Często ma ona od czterdziestu do pięćdziesięciu centymetrów. Ten rodzaj sprawdza się w dużych punktach sprzedaży, lokalach gastronomicznych lub salach konferencyjnych. Czterokierunkowy nawiew powietrza sprawia, że jego dostarczanie jest równomierne, a nawiew wywołuje komfort oraz sprawia przyjemność osobom znajdującym się w konkretnych pokojach.

Klimatyzatory kanałowe sprawdzają się w budynkach, w jakich znajduje się wiele pokoi. Będą to: biurowce, obiekty gastronomiczne czy hotele. Jest to rodzaj urządzeń produktywnych, jakie rozprowadzają powietrze kanałami zabudowanymi do kilku pokoi. Jednostka centralna zamontowana jest poza pomieszczeniami chłodzonymi, a ochładzane powietrze doprowadzone jest kanałami o średnicy wynoszącej około sto pięćdziesiąt milimetrów. Zaletą tych klimatyzatorów jest to, że mogą zostać schowane w niewidocznym miejscu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY