Inne

Wtryskiwacze po regeneracji – kiedy opłaca się kupować

Poważna usterka samochodu to dla jego posiadacza spory problem, bowiem jej koszty mogą naprawdę nie być małe. Zwłaszcza dotyczyło to będzie to samochodów wyposażonych w silniki wysokoprężne, jakie niejednokrotnie sprawiają wiele niespodzianek.

Na pewno z dużym wydatkiem trzeba się liczyć przy awarii koła dwumasowego albo turbosprężarki, ceny za naprawę zaczynają się tu od kilkuset a niekiedy kończą na kilkunastu tysiącach. O podobnych lub niekiedy i wyższych sumach także się mówi, jeżeli posłuszeństwa odmówią wtryskiwacze.

Symptomy tego są charakterystyczne, ponieważ silnik słabiej wtedy pracuje i pojawiają się wahania obrotów. Jeżeli objawy takie zostaną dostrzeżone, to należy się możliwie szybko wybrać do jakiegoś mechanika, który sprawdzi dokładnie jak wygląda sytuacja. Jeżeli rzeczywiście uszkodzone będą wtryskiwacze do diesla, to właściciel będzie się musiał dobrze zastanowić, co z tym dalej zrobić. Kupno wtrysków nowych to wysoki koszt, ze względu na to, że są one dostępne jedynie w serwisach danych marek. Lecza można też pomyśleć nad zakupem regenerowanych, które swoimi parametrami nie będą odbiegać od nowych, a ich cena będzie znacznie korzystniejsza.

Przy zakupie przede wszystkim trzeba podać sprzedawcy numer produktu, na przykład może on wyglądać tak 0445110480 Jeśli dany wtrysk będzie się znajdował na stanie, to w zasadzie następnego dnia powinno się go otrzymać. Ta szybkość to kolejna zaleta kupna wtrysków po regeneracji, bo na nowe czasem czekać trzeba znacznie dłużej.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY