ARTYKUŁ SPONSOROWANY Turystyka, Sport

Wybór taniej i praktycznej kwatery nad naszym morzem

Nie każdego z nas stać na kosztowny hotel. Zwłaszcza w sezonie letnim, innymi słowy w miesiącach począwszy od połowy czerwca a przerwawszy w drugiej połowie sierpnia, kiedy tak właściwie to hotele są najdroższe dla podróżników. Można skorzystać z promocji, interesujących pakietów wypoczynkowych, ale to bezustannie są oferty dla ludzi z trochę znacznie bardziej dostatnimi portfelami.

Dlatego też w okresie letnim najogromniejszą furorę robią noclegi obok morza w prywatnych kwaterach – przekonaj się pokoje Łeba. Jeżeli hotel kosztuje zwykle trzysta pięćdziesiąt złotych za dobę, to kwaterę o niższym standardzie, lecz w identycznie atrakcyjnym miejscu, możemy posiadać nawet za dwadzieścia złotych. Jeśli do tego doliczyć wyżywienie, w szeregu przypadków oferowane wraz z pobytem, jesteśmy w stanie bawić się nad samym morzem praktycznie za darmo a już z pewnością za ułamek tej ceny, którą musielibyśmy zapłacić pragnąc przebywać w luksusowym hotelu.

Wiadomości o porządnych gospodarzach rozchodzą się zazwyczaj pocztą pantoflową. Znajomi byli, wobec tego polecają innym w największym stopniu atrakcyjne miejsca. To przykre bywa w takim razie tak, że perfekcyjne kwatery są praktycznie cały sezon już zajęte oraz mała jest szansa aby się do nich dostać. Zostaje więc pytać wśród znajomych jacy już byli oraz rezerwować sobie wcześniej.

Utarło się twierdzenie, iż noclegi czy to w hotelach lub w osobistych kwaterach położonych najporządniej, albowiem tuż przy morzu, muszą dużo kosztować. Wiele w tym prawdy, jakkolwiek to wszystko zależy jeszcze od tego, gdzie tego noclegu wyszukujemy. Jeśli wyjeżdżamy do słynnego oraz drogiego kurortu, na przykład do Międzyzdrojów, to musimy liczyć się z tym że w takim miejscu stworzony przez nas portfel skurczy się znacznie szybciej aniżeli na przykład wówczas, gdy zdecydujemy się na noclegi Władysławowo niedaleko morza w innej, mniejszej miejscowości. Wróćmy jeszcze na chwilę do Międzyzdrojów oraz porównajmy cennik. Ryba ze smażalni, lub sądzicie że wszędzie kosztuje tyle samo?

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY