Usługi

Ukazanie lokalizacji dostępnych myjni bezdotykowych od Redconst

Informacje dla osób interesujących się wydzierżawieniem swojej działki pod myjnię bezdotykową podane są na witrynie online Redconst. Eksperci też o wszystkim poinformują natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Uzyskać można na takiej inwestycji od 2 do pięciu tysięcy złotych każdego miesiąca, przez około 10 lat. Jest to przychód stuprocentowo bez anagażowania pracy własnej. Oczekiwania dotyczące myjnia bezdotykowa to: teren zabezpieczony i uzbrojony o powierzchni najmniej pięćset metrów kwadratowych do 1000 metrów kwadratowych, prąd, woda, kanalizacja i gaz, a także minimum jeden wjazd na teren myjni.

Specjaliści będą zajmować się poszukiwaniem osób chętnych do prowadzenia myjni. Ponadto wybudują myjnię bezdotykową, mającą innowacyjny design. Będą zajmować się oni też niezbędnymi kwestiami formalnymi. Właściciel działki musi jedynie podpisać finalną umowę z dzierżawcą i podać numer konta do przelewu. Z uwagi na to, iż Redconst ma gotową bazę inwestorów, prędko znajdzie rzetelnego dzierżawcę.

Redconst zdobyło pozytywne rekomendacje od klientów biznesowych. Są one dostępne na stronie online, razem z dowolnymi realizacjami. Dla osób zdecydowanych korzystać z usług liczy się to, iż eksperci podchodzą do współpracy w sposób elastyczny. Doceniane jest eksperckie udzielenie wsparcia w prowadzeniu myjni a także to, iż eksperci dostarczą środków chemicznych niezbędnych do funkcjonowania myjni. Wszystkie wiadomości są podane w czasie pierwszego kontaktupierwszej konsultacji.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY