ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja, Transport

Dylemat kierowcy przy wyborze felg – które felgi kupić?

Każde auto można zmienić dzięki niewielkim, ale za to dosyć kosztownym, zabiegom estetycznym. Zmiana koloru lub felg to luksus na jaki nie każdy właściciel wozu może sobie pozwolić, szczególnie jeśli w grę wchodzą chromowane felgi. Takie felgi są niezwykle efektowne pod względem wizualnym oraz odpowiednio wypolerowane zrobią wrażenie na każdym, nawet na tym, który wcześniej daleki był od zachwytu nad jakimkolwiek samochodem.

Na domiar tego felga chromowane dzięki temu, iż jest pokryta warstwą chromu jest też bardziej trwała oraz odporna na uderzenia oraz zniszczenia. Piękno jednakże żąda pielęgnacji oraz o takie felgi trzeba zadbać często i systematycznie, wskutek tego też perfekcyjne jest ich mycie płynem do naczyń.

Przy myciu należy również używać bawełnianych ściereczek, a korzystając z myjni stronić mycia karcherem, innymi słowy myciem pod ciśnieniem. Jeśli jednak ktoś decyduje się na posiadanie takich felg jak felgi, to na pewno zdaje sobie sprawę z ich wymagań w pielęgnacji, za to one odwdzięczają się przepiękną prezentacją samochodu.

A pojazd to przecież najistotniejsza wizytówka kierowcy. Piękny oraz zadbany pojazd to blisko bezpieczeństwa jazdy oraz sprawności pojazdu duma każdego kierowcy. Niezmiernie ważna w pielęgnacji samochodu jest ekscentryczna troska o felgi aluminiowe. Profesjonaliści polecają, aby już na początku użytkowania pokryć aluminiowe felgi ochronnym woskiem, jaki uchroni przed zbieraniem się zanieczyszczeń i odłoży w czasie ich pierwsze czyszczenie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY